TECHNOLOGICKÝ PARTNER

Alza.cz naším technologickým partnerem

Je to skvělá zpráva! Právě se k nám nastěhoval Alzák a bude u nás bydlet a sebou si vzal pár svých skvělých hraček na VR. Ano je to tak. Společnost Alza.cz, a.s. se stala naším oficiálním technologickým partnerem a z toho budete těžit Vy milí návštěvníci tím, že vždy budete hrát na tom nejlepším co počítačový hardware a herní svět ve virtuální realitě nabízí. Nyní u nás najdete opravdu nadupané počítače a ty nejlepší brýle na virtuální realitu. Díky Alze.cz jako první v Praze Vám přinášíme novinku a to brýle na virtuální realitu HTC Vive Pro. Díky nim si vychutnáte virtuální realitu tak reálnou jako nikdy před tím a pokud s tím spojíte i naše letecké nebo závodní simulátory je to opravdu pecka.

HTC Vive

Výkonné brýle na VR

Realistický zážitek

Pohybujte se, choďte, prozkoumávejte a objevujte. Díky 360° sledování pohybu získáte opravdu realistický zážitek.

Hry, jak jste je ještě neviděli

Staňte se součástí vesmíru v rozměru, který neznáte. Učte se, vzdělávejte a bavte se - headset pro rozšířenou virtuální realitu s rozsahem 360° s označením HTC Vive vám to umožní. Zažijte zcela nový herní zážitek a buďte součástí nejlépe hodnocené virtuální reality současnosti.

Alza GameBox GTX1080Ti

Pořádně nadupaná mašina

Herní počítač Intel Core i7+ 8700 Coffee Lake 4.6GHz, Intel B360, RAM 16GB DDR4 + 16GB Optane Memory, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD 250GB + HDD 2000GB, Windows 10 64-bit

Kudyznudy.cz - tipy na výlet